DEğIL HAKKıNDA DETAYLAR BILINEN MIRC SOHBET KOMUTLARı

Değil Hakkında Detaylar bilinen mirc sohbet komutları

Değil Hakkında Detaylar bilinen mirc sohbet komutları

Blog Article

c : Faal edilen timere girilen çağ aralığı ile timerin çtuzakıştığı hengâm aralığı aynı bileğil ise;

Kimesne yokken ilk girene op verir. dikkat:(Bunu ptlink serviceslerinde yaptiğinizda secureops kanaldan düzenek disi kaliyor kısaca talip kisi isteyene op verebiliyor o yuzden önermiyorum)

i : Belirttiğiniz nick evet da maskenin sizi bir kanala /invite nick #kanal komutuyla bir kanala davet etmesini engellersiniz.

IRC Sohbet sunucuları her nekadar çağ geçtikçe çogalıp basit bir hale gelsede yinede yeni başlamış olan ve uzun zaman kullanmayan kişilerde bazı komutlar unutuluyor ve hafızayı tekrar sınırırlamak gerekir. IRC eşsiz bir servis seçenegi sunar sohbet kullanıcıları ve model adminlerine ihvan. Pıtrak olarak sorulduğunu duymaktayız admin komutları yada oper komutları nedir diye, ve google’da baya bir açıklıkştırılan bir sözcük arayışı olmaktadır.

IRC sohbet sunucuları chat kullanıcıları yürekin eşsiz bir mesajlaşma ve suni zeka sistemi sunmaktadır. Chanserv ile kanal servisleri, Nickserv ile rumuz servisi, Memoserv ile kayıtlı rumuzlarla çevrim dışı mesajlaşma sistemi ve IRC Admin Operler içinde ekstra komut ve mesajlaşma sistemi sunmaktadır.

Bazı durumlarda sohbet odası içre online olmayan bir kullanıcıya düşünce boşamak isteyebiliriz. /ms send nick düşünceınız komutu yeterli olacaktır.

IRC Komutları, Mirc kodları ve addonları ile mirc script programınızı elan uygun görüntülü sohbet sitesi hale getirebilmek karınin sitemizi takip ediniz.

Panelde zlined ve benzeri şekilde yasaklanan kişilerin banlarını sessiz komut ile düzenlemek epey yalınç.

Komutuyla Nick şifrenize girer girmez eklediğiniz kanala girmiş olacaksınız. şayet ajoin listesinizde kanal silmek istiyorsanız /Nickserv ajoin del #kanalAdı yazmanız gerekir. Başkaca ajoin listenize uğraşmak midein /Nickserv ajoin list yazmanız sesli sohbet sitesi gerekir.

Bir dahaki sefere değerlendirme yaptığımda kullanılmak üzere aşamaı, elektronik posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Access denied sohbet sitesi indir Error code 1020 You cannot access irckomutlari.com. Refresh the page or contact the kent owner to request access.

Bu bap ile ait 2 komut bulunmaktadır. Bunlar sırası ile: /whois nick — Bir ötekisi ise /msg nickserv info nick komutudur.

/os akillchan +süre #kanal amil ( Ses sedağiniz kanalda ki tüm kullanıcılara akill ekler otomatik kill atar. Bu komuttan operler etlilenmez lakin şayet operator sunucuda kendi ip adresinden bir clon bulunduruyor ve user posizyonunda ise kendi ip’inde ki userden etkilenerek kemiksiz admin üstelik akill eklenip kill yiyebilir. Süre belirtilmez bursa sohbet sitesi ise otomatik 1 zaman ertelenmişr. “Supass giren adminlere özeldir.” sohbet sitesi nickleri )

Svso: Bir kullanıcıya O:lines yetkilisiymiş kabilinden idareci kipleri yaymak yürekin kullanılmaktadır.

Report this page